Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Evde, işyerinde yazlıkta kullanılan halılar çok çabuk kirlenir. Kirlenen halılar, istenen görsel güzelliğin kaybolmasına neden olur. Sadece bununla sınırlı kalmayarak mikrop üretiminin başlamasını tetikler. Bu sebepten dolayı halı yıkama işlemleri oldukça önemlidir. Yıkama işlemleri her ne kadar birbirinin aynısı gibi gözükmüş olsa da lekenin duruma, halı modeline ve yapısına bağlı olarak başvurulan yöntemlerde bir değişiklik durumu söz konusu olacaktır. Halılar yıkanırken zarara uğramaması adına doğru ekipman ve detarjanlara başvurulmalıdır. Aksi takdirde uzun süre kullandığınız halıların işlevini kaybetmiş olduğunu görebilirsiniz. Bu konuda kaliteli halı yıkama hizmeti ortaya koyarak, halılarınızın ilk günkü muhteşem görüntüsüne kavuşmasını sağlıyoruz.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı yıkama işlemlerinde halının türü önemlidir. Makine halısı mı yoksa elle yıkanabilecek bir halı mı bilinmesi gerekir. Makine halılarında, son teknolojik halı yıkama makinelerinde halılarınız kaliteli şampuanlama ile yıkanır. Yıkanan halılarınızı nemli bir ortamda kalıp kokmaması adına kuruma odalarına alınır. Islak olan halılarınız kurulanır ve paketleme işlemlerinden geçer. Bu sayede en kısa süre zarfında halılarınız adrese teslim edilmiş olur. Diğer el ile yıkanacak halılarınız olduğunda ise bu sefer devreye deneyimli ekibimiz girecektir. Çıkmayan lekeler çıkarılmaya çalışılacaktır. Üstün körü değil, tam aksine derinlemesine bir halı temizliği yapılacaktır. Halının kök kısmında yer alan lekeler ve benzeri unsurların çıkartılması sağlanacaktır. Bu sayede halılarınızın hijyenik olmasını sağlarsınız. Halıların ömrünün kısalmaması adına mutlaka belirli aralıklar eşliğinde yıkanması oldukça önemli bir konudur.

Halılarda çay, kahve ve boya gibi kötü görünüme neden olacak unsurlar olabilir. Normal şartlarda bu tür lekeleri uğraşsanız bile bir türlü çıkartamazsınız. Fakat uzman kadromuzla çıkmayan lekelerin bile çıkarılmasını sağlıyoruz. Bu sayedde sizlerde pırıl pırıl olan halılarınızda yaşamınızı sürdürme şansına sahip olacaksınız. En hızlı çözümlerle size destek olan kaliteli ekibimizden halı temizliğinin yapılması konusunda hizmet almaya başlayabilirsiniz. Halılarınızda ki çıkmayan kirler için bile özel kir çıkarıcı, halılarınıza zararı olmayacak özel ürünler kullanılıyor. Halılarınızın berrak görüntüsünün  yeniden ortaya çıkması artık hiç zor olmayacak.

60

Bize Sorun

Bizimle iletişime geçerek merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın