KURU TEMİZLEME

KURU TEMİZLEME

KURU TEMİZLEME

Halı yıkama sektörü içerisinde bir başka önemli hizmetler içerisinde ise kuru temizleme yer alıyor. Yüksek kalite standartları ve ileri teknolojiden elde edilen hizmetler doğrultusunda en kısa süre içerisinde kuru temizlemeleriniz gerçekleştirilmektedir. Bunu yaparken teslim etmiş olduğunuz ürünlerin başına herhangi bir zarar gelmemesi adına dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimizin kuru temizlemede ki ihtiyaçlarının farkında olarak kimyasal ürünlerle zarar vermeden kısa süre içerisinde bu yöntemlere başvurarak ihtiyaçların giderilmesine de yardımcı olmaktayız. Kuru temizleme de kullanılan kaliteli ürünler, asla eşyalarınıza zarar vermez. Tam aksine temiz, bakımlı ve kullanılabilir olmasını sağlar. Kuru temizlemede ki en önemli farklardan birisi de su yerine bir çözücünün kullanılmasıdır. ,Tüm dünyada olduğu kadar artık ülkemizde de kuru temizlemeye ihtiyaç her geçen gün daha fazla artar hale gelmeye başlamış bulunuyor.

Temizleme kullanılan çözücüler,"perkloroetilen" veya kısaca "perk" olarak adlandırılmaktadır. Temizlemeleriniz en kısa süre içerisinde gerçekleşirilerek temizleme ihtiyaçlarının bir an önce giderilmesi sağlanır. Üstelik tüm bunlar en uygu fiyatlar aracılığı ile yapılmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olduğundan dolayı artık sizlerde bu hizmetlerden yararlanırken arzulamış olduğunuz memnuniyet ortamına kavuşma şansına sahip olursunuz. Özellikle vaktinde teslim ve kaliteli işcilik ortaya çıkartıldığından dolayı doğal olarak artık sizlerde en kısa süre zarfında ürünlerinize kavuşur ve kaldığınız yerden sorunsuz olarak kullanmaya devam edersiniz.

Kuru temizleme nasıl yapılmalı, yapılırken nelere dikkat edilmesi gerekir bilinmelidir. Bu sayede herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan işleriniz bitirilmiş olunur. Ürünleriniz üzerinde yer alan kirin tamamen arındırılarak tertemiz hale gelmesi adına sizlerde bu yola başvurarabilirsiniz. Geniş bir yelpazeye ayrılan hizmet ağımız yer alırken, artık müşterilerimizde hangi hizmetlerden yararlanmak isterlerse istesinler hemen uzman kadromuza başvurmaya başlayacalardır. Aynı zamanda  en kaliteli hizmeti üretebilmek için  son teknoloji ekipmanlara kuru temizlemenin yapıldığı an başvurulur. Böylelikle zarar verilmeden en kısa süre zarfı içerisinde kuru temizlemenin de yapılması sağlanmış olunur. Günlük kullandığınız giysilerinizinde artık kuru temizlemeden geçmesini istiyor ve tekrardan sorunsuz olarak gün içerisinde kullandığınız eşyalarınıza kavuşmak istiyorsanız bu konuda en iyi olarak karşınıza çıkmaktayız.