Kadıköy Hizmet Bölgesi

Kadıköy Hizmet Bölgesi

Kadıköy Hizmet Bölgesi

KADIKÖY

KADIKÖY ZEBRA YIKAMA
 
Kadıköy zebra yıkama firmamız güzel olan fakat temizliği zor olan eşyalarınızın yıkamasını yapmaktadır. Zebralar görünüş olarak şık, kaliteli ve gösterişli durur. Fakat belirli bir zaman sonra kirlendiğinde yıkaması evde zor olmaktadır. Biz sizlere bu zorluğu kolaylaştırarak zebralarınızın deforme olmasını önleyerek temizlemekteyiz.
 
Kadıköy stor yıkama hizmetimizde bulunmaktadır. Stor yıkamak en az zebra yıkamak kadar zordur. Kullanmış olduğumuz araç ve özel temizleyicilerimiz sayesinde storlarınızı temizleyip istediğinizden daha güzel şekilde teslim etmekteyiz. Kadıköy civarında yapmış olduğumuz kaliteli ve güvenli hizmet ile bilinmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler için talep ettiğimiz fiyatlar oldukça uygundur. Uygun ücretlere kaliteli hizmetin adresiyiz.
 
KADIKÖY HALI YIKAMA
 
Kadıköy halı yıkama firmamızda ilk olarak müşterilerimizin en iyi şekilde memnun olması ve aldıkları hizmetten hoşnut kalmalarını sağlamaktayız. Şirketimiz halılarınızı adresinizden teslim alıp söz verdiği tarihte yine adresinize teslim etmektedir. Halılarınızın yanı sıra yorgan ve battaniye gibi büyük evde yıkayamayacağınız eşyalarınızı da yıkamaktadır.
 
 
KADIKÖY KURU TEMİZLEME
 
Kadıköy kuru temizleme şirketimiz müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet veren açıldığı ilk günden bu yana kullandığı temizleyiciler ve ütüsünün kalitesi ile dikkat çeken bir firmadır. Zamanınız yok ise, ütü ve temizleme işi ile uğraşarak boşa zaman harcamak istemiyorsanız bizi arayın.
 
Kadıköy koltuk yıkama 
şirketimiz hijyen kurallarına uygun olarak sağlıklı bir şekilde yaşanmasına yardımcı olabilmek adına koltuklarınızı en iyi şekilde yerinde temizlemektedir.

Bize Sorun

Bizimle iletişime geçerek merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın