Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

17 Nisan 2020 , Cuma

Beşiktaş Halı Yıkama

Levent halı yıkama ile halılarını rahatlık ile yıkatabilirsiniz. Nisbetiye Halı yıkama işi deneyim ve tecrübe isteyen bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Deneyimsiz ve tecrübesiz kişiler tarafından yıkanan halılar zarar görebilmektedir. Halı yıkamanın en püf noktalarından birisi sağlığa uygun bir yerde yıkamaktır. Hijyenik olmayan bir yerde yıkanan halılar temiz olmayacak ve halılarınız da gönül rahatlığıyla temizliğini sağlayamayacaktır.

Bazı halı yıkama firmalarında halınız karıştırılabilir ya da kaybolması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca halıların çalınması durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ucuz ve merdiven altı halıcılara güvenerek hem halınızı hem de kendi sağlığınızı göz ardı etmemeniz gerekmektedir.

Bizler sizin için çok daha sağlığa uygun bir şekilde halılarınızı yıkıyoruz ve çalışma iş arkadaşlarımızın tecrübesiyle size en kısa sürede teslim etme imkanını sağlamaktayız. Halılarınızı gönül rahatlığıyla bizlere verebilir ve hijyenik bir şekilde yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetiniz. Unutmamak gerekiyor ki müşteri ne kadar memnun olursa bizler o kadar ön plan oluruz. Şimdi sizlere Ortaköy halı yıkama firması olarak halılarınızı nasıl yıkadığımızdan ve sağlık bir şekilde yıkadığımızdan bahsetmek isteriz.

Arnavutköy Halı Yıkama İle Halılarınız Nasıl Yıkanıyor?

·         Yıkamaya başlamadan önce kuru ön temizleme yapılmaktadır. Üzerinde bulunan tüy, saç ve benzeri maddeleri temizleme yapılmaktadır.

·         Halınızın kumaşı ve türene bağlı olarak lekeli yerlere temizlik ilacı sıkılarak 10-20 dk. Arasında bekletilmektedir.

·         Lekenin yumuşatılmasıyla birlikte tam otomatik yıkama makineleriyle halılarınız yıkanmaktadır. Derinlemesine temizlik sağlanır ve sağlığa uygun olması sağlanmaktadır.

·         Yıkanan halılar makinanın sıkma ve durulama ünitesine alınarak üzerinde bulunan ilacın arınmasını ve ıslaklığın bir kısmının gitmesi sağlanmaktadır.

·         Durulanan halılarınız sıkılarak %20 civarında nem kalması sağlanır.

·         Nemli kalan halılar kurutma odalarına bırakılarak kurutulması beklenmektedir.

 

BİZİ ŞİMDİ ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

 +90 542 641 60 34

Adres:HAMİDİYE MAH. SAYİD NURSİ CAD. NO: 26 Çekmeköy/İSTANBUL


ABBASAĞA  HALI YIKAMA,
AKAT  HALI YIKAMA,
ARNAVUTKÖY  HALI YIKAMA,
BALMUMCU  HALI YIKAMA,
BEBEK  HALI YIKAMA,
CİHANNÜMA  HALI YIKAMA,
DİKİLİTAŞ  HALI YIKAMA,
ETİLER  HALI YIKAMA,
GAYRETTEPE  HALI YIKAMA,
KONAKLAR  HALI YIKAMA,
KURUÇEŞME  HALI YIKAMA,
KÜLTÜR  HALI YIKAMA,
LEVAZIM  HALI YIKAMA,
LEVENT  HALI YIKAMA,
MECİDİYE  HALI YIKAMA,
MURADİYE  HALI YIKAMA,
NİSBETİYE  HALI YIKAMA,
ORTAKÖY  HALI YIKAMA,
SİNANPAŞA  HALI YIKAMA,
TÜRKALİ  HALI YIKAMA,
ULUS  HALI YIKAMA,
VİŞNEZADE  HALI YIKAMA,
YILDIZ  HALI YIKAMA,