ATAŞEHİR

HİZMETLERİMİZ
 
Ataşehir halı yıkama hizmetimiz sayesinde halılarınızı daha uzun süreler kullanabilir ve gerçekten temizlendiği için sağlıklı bir şekilde halılarınızı kullanabilirsiniz. Hizmetlerimiz şunlardır.
  • Leke çıkarma
  • Ütüleme
  • Halı yıkama
  • Stor yıkama
  • Zebra yıkama
  • Koltuk yıkama
  • Kurur temizleme
 
Ataşehir koltuk yıkama çok çabuk kirlenen koltuklarla başı dertte olanlar için rahat bir nefes aldırıyor. Koltuklarınızı temizlemek için ekibimiz özel olarak verdiğiniz adrese gelmektedir. Koltuklarınız bulunduğu yerde yıkanıp tertemiz bir şekilde teslim edilir. Bu sayede kirli koltuklarınızı kamufle edebilmek adına uğraşlar vermenize gerek yoktur.
 
ATAŞEHİR STOR YIKAMA
 
Ataşehir stor yıkama hizmetimiz sayesinde storlarınız ilk aldığınız günkü kadar temiz oluyor. Stor temizlemek hanımlar için sıkıntılı bir durum. Uzman ekibimiz sizleri bu sıkıntılı durumdan kurtarmaktadır.
 
Ataşehir zebra yıkama hizmetimiz de bulunmaktadır. Kuru temizleme hizmetinde sınır tanımadan uzman kadromuz ile her an yanınızdayız. Ayrıca temizlenmesiniz istediğiniz ürünleri adresinize getirerek teslim etmekteyiz. Bizi arayarak almak istediğiniz hizmeti söylemeniz yeterli.
 
Ataşehir kuru temizleme olarak hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Kuru temizleme konusunda uzman kadromuz ve en son teknoloji ile üretilen araçlar ve makineler kullanmaktayız. Ayrıca temizleme işi sırsında kullandığımız temizleyici ilaçlarda özel olarak temin edilmektedir. Bize güvenerek verdiğiniz ve temizlenmesini istediğiniz eşyalarınızda hiçbir deforme olmadan renk kaybı yaşatmadan tertemiz şekilde teslim etmekteyiz.
 

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ