ÜSKÜDAR

ÜSKÜDAR TEMİZLİK
Yüksek kalite hizmetiyle her türlü temizliğinizi yapan Üsküdar koltuk yıkama firmamız, işinde oldukça deneyimlidir. Gerek kuru temizleme, gerekse ev eşyası temizleme de sizlere profesyonel bir hizmet sunan firmamız, her daim öncelikli olarak memnuniyetinizi esas almaktadır. Ev eşyalarınızın temizliğinde ise farklı tekniklerle çalışmaktadır. Örnek olarak koltuk yıkama hizmetinde, koltuklarınızı yerinde temizlemekteyiz. Ve bu işlemde son derece kaliteli yıkama aleti ile oldukça iyi deterjanlar kullanmaktayız.
Üsküdar Halı Yıkama Hizmetimiz
Son derece kaliteli bir temizlik hizmeti sunarak, evdeki halılarınızı da uygun fiyatlarla yıkıyoruz. Üsküdar halı yıkama hizmetimiz de evden yıkanacak olan halılarınızı alıyor ve firmamıza götürüyoruz. Son derece gelişmiş makinalarımız ile halılarınızı yıkadıktan sonra bir güzel kuruluyoruz. Temizlik aşamasından sonra ise paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gönderiyoruz.
Halı yıkama hizmetimiz ile birlikte evinizdeki perdelerinizi de yıkıyoruz. Bu perdeler arasında bulunan stor perdeler günümüzde diğer perdelerden kullanımını daha fazla artırdığı için, nasıl temizleneceği de kullanıcılarda merak konusu oluşturmaktadır. Üsküdar stor perde yıkama hizmetimizi de iste bu yüzden geliştirdik ve temizliğinde oldukça değişik yöntemler uygulamaya başladık.
Aynı şekilde Üsküdar zebra perde yıkama hizmetini de vatandaşlara sunarak, temizlik hizmetinin bütün kapılarını açtık. Stor perdelerin bir diğer çeşidi olan ve çizgili görünümüyle oldukça ilgi çeken bu zebra perdeler, kesinlikle doğru bir temizlik uygulamasıyla yıkanmalıdır. Aksi takdirde perde kullanılamaz hâle gelebilir ve hasar görür. Bu yüzden perdenizi işinde tecrübeli, ehli bir firma olan temizlik firmamıza vermeniz de oldukça yarar olacaktır.
Üsküdar Kuru Temizleme Hizmeti Uygulamamız
Ev eşyaları temizliğinde uyguladığımız birçok yöntem ile birlikte kuru temizleme hizmetinde de sizlere kolaylık sağlamaktayız. İlk olarak kıyafetlerinizi sizden teslim alıyor ve firmamızda temizlemesini, kurulamasını yapıp geri teslim ediyoruz. Üsküdar kuru temizleme hizmetimizi almak için ise bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizinle irtibat halinde olan profesyonel çalışanlarımız ihtiyacınız olan ve vermekte olduğumuz bütün hizmetlerin ayrıcalıkları hakkında sizi eksiksiz bir şekilde bilgilendirmektedir.

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ