ÜMRANİYE

ÜMRANİYE TEMİZLİK HİZMETİ
Ümraniye koltuk yıkama firması olarak, kirlenen koltuklarınızı gelip yerinde temizliyor ve belirli aşamalar ile yıkıyoruz. Her eşyanın bir yıkama tekniği daha doğrusu temizleme biçimi vardır. Koltuklarınızı belli yıkama yöntemleriyle temizleme işlemine tabi tutuyoruz. Firmamızın bu hizmetinden faydalanmak için ise iletişim numarası aracılığıyla irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ümraniye Halı Yıkama Uygulamamız
Yine evlerde yerde serili olan halılar da oldukça temiz olması gereken eşyalardır ve yıkanması gayet zordur. Bu yüzden insanlar halılılarını bir firmaya vermekte ve kolay bir şekilde temizlik işini halletmektedir. Ümraniye halı yıkama firmamız her hizmetin kusursuzluğunda olduğu gibi bu hizmette de sizlere son derece memnuniyet sağlamaktadır. Yıkanacak olan halılarınız evinizden alınır ve firmamızda yıkanmak üzere götürülür, temizlik aşamalarından sonra ise tekrar evinize gönderilir.
Ümraniye Kuru Temizleme
Firmamız yalnızca ev eşyalarının temizliğinde değil, kıyafetlerinizin temizliğinde de hizmet vermektedir. Ümraniye kuru temizleme firması olarak sizden teslim aldığımız kıyafetlerinizi yıkayıp, ütülemekte ve ardından temiz bir hâlde paketleyerek evinize kadar teslim etmekteyiz.
Kıyafet temizlik hizmetimizin yanı sıra yine ev eşyası temizliğinde perde yıkama hizmeti de vermekteyiz. Artık her yerde rahatlıkla karşımıza çıkan stor perdeler, temizliği konusunda dikkatli davranılması gereken perdelerdir. Ümraniye stor perde yıkama hizmetimiz ile bu temizliği en pratik biçimde yapmakta ve sizlere pürüzsüz bir hizmet sunmaktayız.
Yine stor perde çeşidinden olan zebra perdelerin temizlik hizmetini de vermekteyiz. Ve bu hizmette kesinlikle işinde deneyimli kişileri çalıştırmaktayız. Sizlerden teslim aldığımız perdeler en kısa zamanda, temiz bir teknikle yıkanır ve size teslim edilir. Ümraniye zebra perde yıkama hizmetimizden faydalanmak için ise iletişim numarası ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
 

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ