TUZLA

TUZLA TEMİZLİK
Size her türlü temizlik imkanını sunan Tuzla koltuk yıkama firmamız her türlü temizlik işleminiz için size hizmet vermekte. İletişim numarası aracılığıyla arayarak istediğiniz zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
Koltukların dışında evde kullanılan en önemli eşyalar arasında yer alan halı ve perde gibi eşyalarınız için de temizlik hizmeti sunuyoruz. Her türlü temizliği uygulayan ve usta bir şekilde halleden firmamız bu hizmetin ayrıcalığını da sizlere sunmaktadır. Tuzla halı yıkama firması olarak yıkanacak olan halılarınızı teslim alıyor ve son teknoloji makinalar yardımıyla kısa bir süre içinde yıkayıp evinize gönderiyoruz.
Tuzla Stor ve Zebra Perde Yıkama
Son zamanların en çok kullanılan perdeleri, STOR perdeler oldukça moda olmuş bir haldedir. Temizliği ve bakımı ise oldukça dikkat gerektiren perde türlerindendir. Tuzla stor perde yıkama firması olarak da perdelerinizi en doğru şekilde yıkıyoruz. Yıkamasını kısa bir süre içinde yapacağımız perdeleri, evinizden teslim alıp, temizledikten sonra tekrar adrese gönderiyoruz.
Zebra perdelerde stor perdeler gibi hassastır. Temizliğine kesinlikle özen gösterilmeli ve doğru bir teknikle yıkanılmalıdır. Tuzla zebra perde yıkama firması olarak bu temizlik hizmetini de size sunmaktayız. STOR perde yıkama hizmetimizdeki gibi zebra perdelerinizi de pratik uygulamalarla temizliyoruz ve ardından bu çizgili güzel perdelerinizi de kapınıza kadar teslim ediyoruz.
Tuzla Kuru Temizleme Hizmetimiz
Temizliğin tüm hizmetlerini size sunarak, Tuzla kuru temizleme firması olarak da müşterilerimizin bu temizlik ihtiyacını da karşılamaktayız. Her çeşit elbisenizi rahatça gönderebileceğiniz firmamız, hem yıkama hem ütüleme işlemi uygulayarak kuru temizleme hizmetinden de yararlanmanızı sağlamaktadır.

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ