KARTAL

KARTAL HALI YIKAMA
 
Kartal halı yıkama şirketi olarak uygun fiyatlara kaliteli ve hızlı hizmeti güvenilir olarak vermekteyiz. Halı yıkama dikkat edilmesi gereken bir konudur. İlk olarak halıların kuru süpürülüp tozdan arınması sağlanır. Ardından yıkama makineleri ile özel deterjanlar yardımıyla yıkanır. Özel kurutma odalarında kurutulur. Sahip olduğumuz donanım sayesinde yaz kış halılar hızlı şekilde yıkanır ve adresinize teslim edilir.
 
KARTAL KOLTUK YIKAMA
 
Kartal koltuk yıkama şirketimiz müşterilerin verdiği adrese giderek koltukları yerinde yıkamaktadır. Yıkanan koltuklarınızı ilk aldığınız gündeki ışıltı ve parıltı ile teslim alacaksınız. Koltuklara zarar vermeden lekelerini çıkartacak ve sağlık kurallarına uygun şekilde temizleyecek temizleyiciler kullanmaktayız.
 
Kartal kuru temizleme lekelerini çıkartmada zorlanacağınız ve ütüsü zor olan bütün kıyafetlerinizi temizlemektedir. Zor lekeleri çıkartmada uzman ekibimiz ve onlar için kullanmış olduğumuz özel ilaçlar bulunmaktadır. Bu sayede bütün kıyafetleriniz özenle temizlenir ve teslim edilir.
 
KARTAL STOR YIKAMA
 
Kartal stor yıkama şirketimiz çok beğenerek aldığınız ve temizlenirken deforme olmasından korktuğunuz storlarınızı hiç zarar görmeden temizlemektedir. Storlar evde tam olarak temizlenmez ve zarar görebilir. Biz storlarınızı özel makinelerin yardımı ile yıkayarak zarar görmelerini engelliyoruz.
 
Kartal zebra yıkama aynı stor yıkamada yaptığımız gibi özel makinelerle ve ilaçlarla yapmaktayız. Zebralarınızı en uygun ücrete güvenli ve hızlı bir şekilde şirketimize temizletebilirsiniz. Renklerinde aynı canlılık ve temiz bir şekilde zebra temizliği yapılır.
 
 
 
 

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ