BEYKOZ

BEYKOZ HALI YIKAMA
 
Beykoz halı yıkama firmamız halılarınızı özenle temizler ve ilk günkü görüntüsü ile teslim eder. Halı yıkama işlemlerimiz sırasında gösterdiğimiz özen ve kullandığımız makineler sayesinde halılarınızın deforme olmasını önlemekteyiz. Halıları yıkmadan önce kuru olarak temizlemekteyiz. Tozları alınan halılar çamurlaşmadan daha sağlıklı bir şekilde temizlenmektedir.
 
Beykoz stor yıkama firmamız vermiş olduğunuz adrese gelerek temizleme yapmaktadır. Müşterilerimizi yormadan onlara üstün hizmet vermek ve mutlu olmalarını sağlamak ilk hedefimiz. Yorulmadan tertemiz storlara sahip olmak isteyenler bizi arasız. Güçlü uzman ekibimiz her an hizmet vermeye hazır. Beykoz civarında oturanların hızlı ve güvenilir kuru temizleme aramasına gerek yok. Biz açıldığımız ilk günden beri kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz.
 
BEYKOZ KURU TEMİZLEME
 
Beykoz kuru temizleme şirketimiz kafalarda oluşan tereddütleri ve endişeleri temizliyor. Kuru temizleme hizmetimiz ile en zor lekelerden kurtulup kıyafetlerinizin solmasını önleyerek çok güzel bir şekilde ütülenmiş olarak teslim alabilirsiniz. Özellikle bazı önemli kıyafetleri evde temizlemek hem risk almaktır hem de mümkün olmayabilir. Bu neden ile ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.
 
BEYKOZ KOLTUK YIKAMA
 
Beykoz koltuk yıkama şirketimiz koltuk yıkama konusunda devrim yapıyor. İşinde uzman ekibimiz verdiğiniz adrese gelerek korluklarınızı bulunduğu yerde temizleyip ilk aldığınız gündeki kadar temiz hale getiriyor.
 
Beykoz zebra yıkama olarak severek aldığınız fakat temizlenmesinde zorlandığınız eşyalarınızı temizlerken silerin yanında.
 

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ