BEŞİKTAŞ

BEŞİKTAŞ TEMİZLİK
Hayatınızın her anında olan temizliği Beşiktaş koltuk yıkama firması olarak sizin için son derece kolay bir hale getiriyoruz. Temizlik ne kadar önemli ve titizlik gerektiren bir iş olduğunun farkındayız. Özellikle de koltuk gibi ev eşyaları söz konusu olunca daha önemli olmaktadır. Her ne kadar bu temizlikleri kendimiz yapsak da yeteri kadar temiz olmayabiliyorlar. Doğru bir temizlik uygulaması için firmamızdan hizmet almanız yararınıza olacaktır. Verdiğimiz hizmetlerin arasında yer alan koltuk yıkama da mesela teknolojik bir alet kullanmaktayız. Hizmetimizden yararlanmak için ise yalnızca iletişime geçmeniz yeterlidir. Arama işleminiz ardından en kısa sürede size ulaşım sağlamaktayız.
 Beşiktaş Stor Perde Yıkama Hizmetimiz
Oldukça uygun fiyatlar ile yaptığımız bu temizlik hizmetleri arasında perde yıkama hizmeti de vermekteyiz. Özellikle şu son zamanlarda kullanımını artıran STOR perdeler için farklı teknikteki temizleme uygulamaları kullanmaktayız. Beşiktaş STOR perde yıkama hizmetimiz de çalışanlarımız işinde gayet tecrübeli ve uzman kişilerdir. Perdelerinizin yıkanmasında kesinlikle dikkatli davranmakta ve profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.
STOR perde hizmeti ile birlikte elbette ki zebra perde yıkama hizmeti de vermekteyiz. Beşiktaş zebra perde yıkama hizmetimiz de aynen stor perde de uyguladığımız temizlik yöntemleri ile yıkanmakta ve bakımı yapılmaktadır.
Perde yıkama hizmetimizle birlikte, ev eşyası temizliğinde, yine her evde bulunan halıların  yıkamasını da yapıyoruz. Beşiktaş halı yıkama hizmetimiz de ise halılarınızı firmamızda yıkıyoruz. Tabi bu hizmet süresinde size en kısa zamanda yetiştirmek üzere halılarınızı oldukça hijyenik ve uygun tekniklerle temizliyoruz.
Beşiktaş Kuru Temizleme Uygulamalarımız
Kuru temizleme hizmetimiz de de aynen halı yıkama hizmetimiz de uyguladığımız gibi kıyafetlerinizi sizden alıyor ve teslim süresine göre firmamızda yıkayıp temizliyoruz. Son olarak ise düzenli bir şekilde paketleyip teslim ediyoruz. Beşiktaş kuru temizleme hizmetimizden ve diğer verdiğimiz tüm hizmetlerden yararlanmak için firmamızı aramanız yeterlidir. Sizlere temizlik hizmetimizi sunmaktan zevk duyarız.

EĞİTİMLİ PERSONEL

İŞ GÜVENLİĞİ VE KENDİ ALANLARINDA YETERLİLİK SERTİFİKAYA SAHİP PERSONEL

ETKİLİ & GÜVENLİ HİZMET

KULLANILAN TEMİZLİK EKİPMAN VE MALZEMELERİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN, GÜVENİLİR VE ETİKİLİ